Karanténa – Den 10

Poznatky z dnešního dne:

  1. Můj obličej, když přemýšlím, vypadá, jako kdybych chtěla někoho zabít.
  2. Neumím nakupovat po internetu.

Téma 1: Ježíš tvrdí, že můj intenzivně přemýšlející obličej vypadá, jako kdybych s něčím šíleně nesouhlasila a myslela si o druhém, že je idiot. Pokud jsem někdy takhle vypadala, tak to znamenalo, že přemýšlím. Neberte si to proboha osobně!

Téma 2: Dneska mi došel nákup, který jsem objednala před týdnem. Bohužel se jasně ukázalo, že neumím nakupovat na týden za týden dopředu. Máme stále víc mražených zelenin a ovocí a už se to moc nevejde do mrazáku.

Další věc, co se mi nepovedla, je objem čerstvé zeleniny a ovoce. Mám obě dvě věci šíleně ráda čerstvé, tak jsem toho nakoupila tolik, aby mi to určitě nechybělo. Teď máme v lednici prakticky jenom zeleninu a musela jsem najít nové místo na skladování ovoce a to tu mám ještě zbytky z nákupu z minulého týdne. Už se mi z čerstvého ovoce a zeleniny začíná zvedat žaludek a po očku koukám na těstoviny s kečupem. Ale musíme to sežrat. Takže Ježíš si dneska udělá španělské lečo, mně udělá gazpacho (rozmixovaná nevařená zelenina) a takhle podobně každý den.

Co se mi ale povedlo je nekoupení příloh. Ježíš a já jsem před týdnem udělali 2 nákupy (každý sám) a koupili to samé. Takže máme třeba tisíc těstovin. To, co považuju za nejhorší nápad na oběd v případě karantény, kdy v jedné domácnosti je víc osob, jsou luštěniny, kterých máme plný špajz, ale já se jim se zděšením vyhýbám a Ježíšovi je zakazuju vařit.

Příklad, který nejlépe ilustruje to, že se mám ještě co učit ohledně nakupování potravin na internetu, je fakt, že jsem koupila 200g sušené bazalky. Dole mám fotku pro ty, kteří si – stejně jako já – neumí 200g sušené bazalky představit.

90926831_238764767247173_4040374815947751424_n.jpg

Předchozí články: Karanténa – Den 0 Ξ Karanténa – Den 1 Ξ Karanténa – Den 2 Ξ Karanténa – Den 3 Ξ Karanténa – Den 4 Ξ Karanténa – Den 6 Ξ Karanténa – Den 7 Ξ Karanténa – den 8 Ξ Karanténa – den 9

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.