Den 23 – Konec jedné prokrastinace

1

Právě jsem odeslala objednávku na fotoalbum k našemu pětiletému výročí. Mísí se ve mně pocity. Strávila jsem na tom klidně 40 hodin čistého času. Jednou se mi hotový výrobek z online editoru celý vymazal, takže jsem musela začít od znova. Dneska se mi o tom dokonce i celou noc zdálo.

Tím ale i skončila moje každodenní zábava a teď si budu muset najít novou. Což o to, práce je tu dost. Ale komu se to chce dělat? Fotoalbum byla ta nejzábavnější a nejsmysluplnější prokrastinace, co jsem za poslední hodně dlouhou dobu realizovala.

Při prohlížení fotek jsem zjistila hrozně zajímavou věc. Od začátku roku jsem patrně nic zajímavého nedělala, protože jsem do teď ani neměla založenou složku 2020. Hned jsem to vylepšila několika fotkama koček, ale zatím to vypadá, že album 2020 bude asi to nejkratší. Tím líp, nemám moc paměti v počítači.

Asi jako všichni teď vyvíjíme aktivity, které normálně neděláme. Sestra uvařila velký maso a udělala k němu omáčku. A já teď jím moc dobrý cookies, který mi upekl Ježíš. Myslím si, že hodně lidem to omezení pohybu spojené s home officem psychicky hodně prospěje. Já si asi brzo uklidím bordel na stole, což bude taky nevídaná událost.

Předchozí články: Karanténa – Den 0 Ξ Karanténa – Den 1 Ξ Karanténa – Den 2 Ξ Karanténa – Den 3 Ξ Karanténa – Den 4 Ξ Karanténa – Den 6 Ξ Karanténa – Den 7 Ξ Karanténa – den 8 Ξ Karanténa – den 9 Ξ Karanténa – den 10 Ξ Karanténa – Den 12 Ξ Karenténa – Den 13 Ξ Karanténa – Den 14 Ξ Den 15 – První vycházka Ξ Den 19 – 24 hodin mimo náš byt Ξ Den 20 – První hádka a výhody/nevýhody roušek 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.