Den 25 – Virtuální prokrastinace

bhkjlkFotoalbum je udělané. Koupelnu jsem uklidila. Přestěhovala jsem avokádo, aby mohla kočka kultivovaněji jíst trávu. No. Co bych tak mohla ještě udělat, abych se vyhnula produktivnímu a vyčeprávajícímu úkolu, co mě tu čeká?

Ráno mi poslali email, že fotoalbum už je udělané a je předané poštovní firmě. Od té doby jsem už byla pět krát na stránkách té firmy, abych zjistila, jestli se to nějak nepohlo. Samozřejmě se to nepohlo. A ani se to nepohne, protože o svátcích a víkendech nedoručují.  Stejně se ještě určitě několikrát juknu.

Taky jsem se ráno rozhodla udělat virtuální rodinné velikonoční setkání. Nechtěla jsem se tím teď moc zaobírat, ale najednou si mě zavolal Ježíš, že potřebuje pomoct s výběrem virtuálního letáku na svoují zítřejší virtuální party. Hned jsem samozřejmě musela udělat leták i na naší party, která je až za několik dní.

93106257_2423892304379618_3946672811531042816_nVzala jsem od Ježíše několik velmi dobrých nápadů. Třeba že akci organizuje Covid – 19, od kterého pozvaným přijde i email. Zatím mi to nikdo nepotvrdil. Nikdo to ještě ani neotevřel. Možná si myslí, že když na to kliknou, tak se nakazí. Teď bavím tím, že si každou minutu aktualizuju tu stránku (i když aktualizace není nutná) a zjišťuju, jestli už se někdo vyjádřil.

Teď už budu muset jít vařit. Asi něco delšího, abych skončila až pozdě a už nic nemohla dělat, protože je čas jít spát.

Předchozí články: Karanténa – Den 0 Ξ Karanténa – Den 1 Ξ Karanténa – Den 2 Ξ Karanténa – Den 3 Ξ Karanténa – Den 4 Ξ Karanténa – Den 6 Ξ Karanténa – Den 7 Ξ Karanténa – den 8 Ξ Karanténa – den 9 Ξ Karanténa – den 10 Ξ Karanténa – Den 12 Ξ Karenténa – Den 13 Ξ Karanténa – Den 14 Ξ Den 15 – První vycházka Ξ Den 19 – 24 hodin mimo náš byt Ξ Den 20 – První hádka a výhody/nevýhody roušek Ξ Den 23 – Konec jedné prokrastinace

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.