Večer 31 a den 32 – Návrat sebepoškozování a zlobivé auto

Nic moc nepíšu, protože jsme si na pobyt doma zvykli a už se tu nic moc zajímavýho neděje. Včera a dneska mě něco přeci jenom překvapilo. Znovu jsem začala se sebepoškozováním a taky jsem nečekaně byla strašně dlouho venku.

Sebepoškozování

V pondělí jsme si koupili v Aerovod.cz za 90 kč přehrání filmu Vlastníci. Bohužel nám hned po zakoupení přestal fungovat internet a tak jsem si v malování na projektoru aspoň kreslili kočky.

93419758_10216968375426537_2344397173988261888_o.jpg

Včera už konečně na film došlo. Chtěla jsem u něho jíst salát, takže jsem krájela zeleninu. Najednou mi nůž sklouzl po hladké paprice a zařízl se mi do prstu. Do toho stejného prstu a podobného místa, které jsem si odřízla při krájená chleba před 12 lety a poté napsala článek Mé první sebepoškozování. Byl to docela velký kus, ale pořád na prstu držel, tak jsem ho připlácla na možné původní místo, aby se mi tam zahojil. Od té doby na posledním článku ukazováčku levé ruky takovou kulatou bouličku. Tak včera jsem kus té bouličky odřízla.

Do krve jsem přimáčkla kapesník a šla jsem to ukázat Ježíšovi, aby mě litoval. On mě donutil si to opláchnout desinfekcí a dodělal salát za mě. Za nějakou dobu jsme to přelepili náplastí, která se okamžitě zbarvila krví.

Na paprice jsem pak našla kus toho prstu. Abych zjistila, jestli je to kus papriky nebo kůže, zaryla jsem ho toho nehet. Bylo to měkký. Kousek se jsem ale už na místo nepřilepila, takže tam budu mít díru.

Překvapivě tohle ale nebyla věc, která mě bolela ten večer nejvíc. Sledování filmu Vlastníci jsme oba protrpěli od začátku do konce. Považuji ho za druhé sebepoškození toho dne. Ježíš měl celý film zkřížené paže a já čas od času schovávala hlavu pod peřinou. Nechci, abyste to pochopili tak, že film je špatný. Film je extrémně dobrý, hodně realistický a rozhodně si myslím, že mohl vyhrát víc Lvů. Ta reálná absurdita je to, co nejvíc bolí. Uřízlý kus prstu je oproti tomu jako pohlavek od kočky.

Pobyt na slunci v pyžamu

Šla jsem spát s bolestí hlavy, se kterou jsem se i probudila. Ráno přijela matka pro špinavé prádlo (ano, pořád nemám pračku), zaparkovala a chvíli jsme si povídaly v jejím autě. Když jsem se rozloučila, její auto už nenastartovalo. Šla jsem nahoru do bytu, kam jsem pozvala i matku, až se na auto přestane mračit. Za chvilku mi volal kurýr, že už je před domem s mými knížkami, tak jsem běžela dolů, vyhodila odpadky, vzala si knížky a vzala sebou i matku, která pořád nemohla nastartovat. Pak jsem běžela domů pro svou fotoknihu, která konečně přijela (a je tak krásná jako jsem si ji nikdy nepředstavovala). Furt jsem byla v pyžamu.

Matka mezi tím zavolala kamarádovi, aby jí pomohl nahodit baterku, která se patrně vybila. Když přijel, šly jsme dolů k autu, matka strčila klíček do zapalování a v pohodě nastartovala. Kamarádovi, který jel až z druhého konce Prahy, poděkovala a omluvila se. Pak jsme si na ulici povídali tak dlouho, že se stín našeho domu posunul o metr a já byla po měsíci na slunci.

Tohle všechno se odehrávalo až do odpoledne a stalo se to tak rychle, že jsem byla pořád v pyžamu. I venku. Samozřejmě bez podprsenky.

Nakonec jsme se šli ještě s Ježíšem projít (to už jsem se konečně převlékla). Takže jsem za dnešek měla kontakt s více lidmi než za poslední 2 týdny dohromady a byla venku déle než za poslední měsíc dohromady. Když jsem se ráno probudila, netušila jsem, že to bude takové vzrůšo.

Předchozí články: Karanténa – Den 0 Ξ Karanténa – Den 1 Ξ Karanténa – Den 2 Ξ Karanténa – Den 3 Ξ Karanténa – Den 4 Ξ Karanténa – Den 6 Ξ Karanténa – Den 7 Ξ Karanténa – den 8 Ξ Karanténa – den 9 Ξ Karanténa – den 10 Ξ Karanténa – Den 12 Ξ Karenténa – Den 13 Ξ Karanténa – Den 14 Ξ Den 15 – První vycházka Ξ Den 19 – 24 hodin mimo náš byt Ξ Den 20 – První hádka a výhody/nevýhody roušek Ξ Den 23 – Konec jedné prokrastinace Ξ Den 25 – Virtuální prokrastinace

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.